Dni Otwarte-Podziękowanie

Dziękujemy wszystkim za udział w trzeciej już edycji Dni Otwartych Moto Młyna. Za nami dwa dni atrakcji i przedniej zabawy, w ciągu których odwiedziło nas w sumie ok 800 osób.
Pogoda dopisała więc już w sobotnie południe roiło się w Stęszewie od grup motocyklowych. W klubie czekała na wszystkich kawa ...

 i ciacho, wystawa zabytkowych motocykli, fotorelacje z wypraw klubowych. Wieczorem zagrał nasz The Ballbreakers i poznański The Last Minutes.
W przerwach koncertu pokazaliśmy filmy z wypraw zmontowane przez Szymona Lee. Sobotni wieczór był wspaniałą okazją do przyjęcia kandydatów na pełnoprawnych członków klubu. I tak grono piwersowskiej rodziny powiększylo się o Pająka, Pietroochę i Jacola. Zostali również wyróżnieni sympatycy klubu, wspierający i pomagający, są to : Syla, Węsier i Grzechu.
Kilka godzin snu i już w niedzielne południe stęszewski rynek zapełniał się pojazdami z minionej epoki. Przybyło ok 35 zabytkowych aut i prawie 200 motocykli, z czego sporą część stanowiły kolekcjonerskie motory. Dobrze wypadła indywidualna prezentacja pojazdów , gdzie każdy mógł osobiści pochwalić się swoim cackiem i powiedzieć parę ciekawostek. Po dotarciu ostatniego uczestnika fordem torino z 1968 roku ruszyliśmy w paradę ulicami Stęszewa , później 50cio kilometrowy rajd z przystankiem na kawę i ciacho w urokliwym Pałacu w Szczepowicach.
Po powrocie czekał obiad i The Ballbreakers uderzył ponownie w struny. Odbyła się kolejna premiera filmu z wyprawy klubowej ,tym razem Bałkany 2011, zmontowane przez Dżwiedzia i Marka.
Cieszy nas udział miłośników motoryzacji z klubów, które odwiedziły nasz Młyn po raz pierwszy : Automobilklub Wielkopolska, Klub Miłośników Syren i Warszaw, US Cars.
Usłyszeliśmy wiele miłych słów, oto kilka : ...impreza mega wypasiona i super zorganizowana co było widać po frekwencji. -Mariusz W. Stęszew, ...gratuluję pomysłu i wytrwałości w realizowaniu go. To miejsce, ci ludzie, klub, cała idea Piwersów są niesamowite! Do tego jeszcze auta amerykańskie, to spełnienie nastoletnich marzeń. Hubert K. Poznań.
Inne na fb i naszym forum.
Za rok znowu damy ognia !
Dodał admin 2011-09-19
Motor Klub Piwersi - Stęszew ul. Kościelna 2
Wszystkie prawa zastrzeżone
Piwersi.pl (c) 2010-2018 | Kontakt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Przeglądając ją, zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek.